wembleyOgier WEMBLEY

Rasa: holsztyńska

Maść: siwy

Rok urodzenia: 2003

Wymiary: 166

Ojciec: Cassini I holst.

Matka: Gesa holst. ( Lucky Lionell holst.)

Kraj pochodzenia: Niemcy

Rodowód: https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/89465/wembley

yt

yt


Opis:

wembley 1Wembley  z powodzeniem startował w konkursach skoków przez przeszkody na poziomie 1.50 m pod czerska zawodniczką Emmie Augier de Moussac.

Ojcem ogiera jest holsztyński ogier Cassini I ( Capitol I), który najwyższy poziom w sporcie uzyskał pod Franke Sloothakiem. Zasłynął również w hodowli. Jako ogier hodowlany pozostawił po sobie szereg potomstwa odnoszącego największe sukcesy na arenach międzynarodowych.

Wśród  potomstwa ogiera na wyróżnienie zasłużyły : ogier Cavalor Cumano (Chanell II po Landgraf I), ogier Eurocommerce Berlin (Estia po Caretino), ogier Carambole (Normandie IV po Concerto II), klacz Olimpic Z  (Celine II po Calvados II),  ogier Cabrio van de Heffnick (Kira po Calato).

Po stronie matki Wembley wnosi krew takich holsztyńskich ogierów jak: Lucky Lionell(Lantaan x Landgraf I), Calvados II (Cor de la Bryere), Latino (Ladykiller xxx) i Fontan (Farnese).

Babka Carina V z  powodzeniem startowała w konkursach 1.30m .

Wembley ukończył w 2006 roku zakład treningowy w Holandii.

Raport komisji KWPN ocenia ogiera jako konia  o dobrej postawie, zrównoważonego i  elastycznego w ruchach. Cechuje go dobry refleks, technika i ostrożność w skokach . W jeździe oceniony został jako koń jezdny z dużym talentem skokowym. W obsłudze: spokojny w stajni, w obejściu, godny zaufania  i  uczciwy w pracy.

Cechy jakie może przekazać potomstwu: dodać refleksu i techniki w skokach oraz jezdności.

WEMBLEY POTOMSTWO

1 74